www.PrzeprowadzkiFirmWarszawa.pl

PRZEPROWADZKI FIRM WARSZAWA

PRZEPROWADZKI FIRM WARSZAWA - ZAMÓW - TEL. 502 620 705

Ubezpieczenie OC Warszawa i okolice


Przeprowadzka to bardzo trudny proces, który wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania czy fachowego podejścia oraz doświadczenia, ale przede wszystkim przewidywania co może się stać, a na co nie jesteśmy przygotowani. Właśnie z uwagi na takie zdarzenia losowe i niemożność przewidzenia wszystkiego co się dzieje konieczne jest przede wszystkim zaopatrzenie klienta w ubezpieczenie OC na wypadek ewentualnych szkód poniesionych w czasie przeprowadzki, na przykład w momencie transportu.

My oferujemy Państwu właśnie takie ubezpieczenie, mając na uwadze fakt, aby zaoferować Państwu usługi jak najbardziej profesjonalne oraz abyście byli z tej usługi w pełni usatysfakcjonowani. Liczy się dla nas zadowolenie klienta, którego zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Dlaczego my?

  • profesjonalizm
  • szybkość
  • atrakcyjne ceny
  • duże doświadczenie

       Ubezpieczenie OC Warszawa i okolice     Ubezpieczenie OC Warszawa i okolice     Ubezpieczenie OC Warszawa i okolice

Oferujemy przeprowadzki osób prywatnych, firm, biur jak i instytucji oraz oczywiście urzędów. Przeprowadzimy Was gdzie tylko chcecie i skąd tylko chcecie. Oferujemy przeprowadzki krajowe, lokalne jak i zagraniczne. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Decydując się na współpracę z nami możecie wykupić usługi podstawowe bądź kompleksowe. W przypadku usługi podstawowej praca naszych specjalistów nie dotyczy pakowania i rozpakowywania rzeczy oraz demontażu i montażu mebli. Usługi kompleksowe są tak naprawdę elastyczne, wszystko jest kwestią uzgodnienia.

Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolice, jednak możecie Państwo skorzystać z naszych usług w każdym miejscu. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu!