www.PrzeprowadzkiFirmWarszawa.pl

PRZEPROWADZKI FIRM WARSZAWA

PRZEPROWADZKI FIRM WARSZAWA - ZAMÓW - TEL. 502 620 705

O nas


Oferta naszej firmy to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto musi bądź pragnie dokonać przeprowadzki lokalnej bądź krajowej czy nawet międzynarodowej, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa i nie musieć ponosić za tę usługę nadzwyczaj wygórowanej ceny. Działamy na rynku od bardzo wielu lat, ciesząc się dobrymi opiniami oraz zainteresowaniem klientów, a co najważniejsze – nieustannie jesteśmy polecani dalej.

Nasza oferta

Nasze usługi obejmują ofertę skierowaną zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Mamy doświadczenie również w przeprowadzkach urzędów czy instytucji. Wieloletnia tradycja, nastawienie na rozwój i przede wszystkim wyspecjalizowana kadra pracowników pozwala nam na dokonywanie przeprowadzek nie tylko w odpowiednim tempie, ale mając na uwadze przede wszystkim to, co najważniejsze, a mianowicie bezpieczeństwo.

Na życzenie klienta możemy wykonać niemal każdą usługę – wnoszenie ciężkich sprzętów, pakowanie, magazynowanie czy relokacja firmy. Wszystko to wykonają nasi pracownicy. Jeśli pragniecie Państwo nieco oszczędzić możliwa jest również nieco ograniczona wersja przeprowadzki polegająca tylko na przetransportowaniu rzeczy i wniesieniu ich w nowe miejsce. Pakowanie i rozpakowanie leży już w gestii klienta.  

      Przeprowadzki firm Warszawa - O nas     Przeprowadzki firm Warszawa - O nas     Przeprowadzki firm Warszawa - O nas

Dlaczego my? 

  • doświadczenie,
  • profesjonalizm,
  • dobre ceny,
  • szybkość,
  • bezpieczeństwo,
  • ubezpieczenie OC,

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i oczywiście do kontaktu! Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Działamy głównie na terenie Warszawy, ale nasza oferta obejmuje cały kraj jak i przeprowadzki międzynarodowe.